„Wyrok w sprawie miłość” – reportaż pisany w więzieniu

Kierownik urzędu stanu cywilnego stwierdził, ze nie udzieli ślubu Kasi i Andrzejowi, bo ona mówi niewyraźnie. Kasia przeszła dziecięce porażenie mózgowe. Jest niepełnosprawna i rzeczywiście ma problem z wysławianiem się. Ale urzędnik podejrzewał chorobę psychiczną… Historia Kasi i Andrzeja w reportażu „Wyrok w sprawie o miłość”.

No to się nasze blogerki doczekały zadania! Prawie miesiąc temu wolontariuszka Aneta, dziennikarka-reportażystka z kilkuletnim stażem, przyniosła im tajemnicze koperty, oznaczone tylko cyferkami: 1, 2, 3… Dziewczyny w parach losowały koperty. Znalazły w nich transkrypcje wywiadów z ludźmi,  których nigdy nie widziały na oczy! Na podstawie przeprowadzonych wcześniej przez Anetę rozmów musiały napisać… reportaż. A to dopiero wprawka przed tym, co czeka je lada moment. Co konkretnie? Tego dowiecie się niebawem. Póki co będziemy Wam co regularnie prezentować efekty pracy dziewczyn, które stanęły na wysokości zadania. Na pierwszy ogień: U.A. i jej reportaż pod tytułem: Wyrok w sprawie o miłość

3 thoughts on “„Wyrok w sprawie miłość” – reportaż pisany w więzieniu

  1. Świetny ten reportaż, gratuluję. Bardzo dobrze się go czyta, choć historia smutna. Po więzieniu powinnaś zająć się pisaniem do gazet. Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na więcej. PS. Może napiszesz reportaż o czymś z więzienia? Wiem, że były już na blogu teksty opisujące zwykły dzień, ale to zawsze jest ciekawe dla nas, którzy Was czytają. Poza tym każdy ma inne spojrzenie, jestem bardzo ciekawa co masz do opowiedzenia.

    1. Bardzo nas cieszy, że podobają Wam się nasze prace. Mysia, jeśli chcesz poczytać o więzieniu, a raczej o życiu w tym miejscu, postaram się coś fajnego stworzyć. 
      Serdecznie pozdrawiam, 
      Kajzerka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>