Życzenia na Święta

 

 

 

PGE_Fundacja_logo_nowe

Kiedy wyjdę z więzienia 25.12.2017 r. pierwsze dwa dni spędzę z trójką moich synków w domu mojej mamy – to już wiem na pewno.

Ale dalej nie wiem, co będzie, ponieważ u mojej mamy nie będę mogła dłużej mieszkać. Na moją prośbę zostałam objęta pomocą kuratorską – nie wiem, jednak, czy ją otrzymam i czy dostanę mieszkanie socjalne. Mam taką nadzieję. Jak mieszkanie otrzymam i będę miała, gdzie mieszkać, to pójdę do pracy i będę mogła zacząć normalne życie.

Przede wszystkim chcę nadrobić stracony czas z dziećmi i moją kochaną rodziną. Po prostu chcę normalnie żyć.

Oldżi

3 thoughts on “Życzenia na Święta

  1. Życzę Ci duzo siły na nowej drodze życia ;) nadrabiaj stracony czas. Ciesz się czasem z bliskimi . Trzymam za ciebie kciuki . Długo byłaś w więzieniu ? Pewnie będzie trudno z początku wrócić do życia ale wszystko w twoich rękach !

  2. Wyjdziesz na wolność w Boże Narodzenie- życzę, byś tego Dnia sama narodziła się na nowo! To dobry znak :) Nigdy więcej więzienia- czerp z życia pełnymi garściami. Pozdrawiam najserdeczniej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>